çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Boğaz Manzarası Eşliğinde Çamlıca’da İftar

İstanbul gibi bir metropol içinde nefes alma alanlarından biri olan, hem manzarası hem de yeşil bir semt olduğu için İstanbulluların özellikle hafta sonları tercih ettikleri Çamlıca, özellikle bahar aylarında kesinlikle ziyaret edilmesi gereken semtler arasında yer alıyor.

İstanbul’un Anadolu yakasında, Üsküdar ilçesinde yer alan, tepelik ve yeşil bir semt olan Çamlıca’dan hem İstanbul Boğazı’nı, hem de Marmara Denizi’ni rahatlıkla seyredebilirsiniz. Boğaz Manzarası Eşliğinde Çamlıca’da İftar için çekinmeden bizleri arayarak serin bir ortamda bu yıl da her zaman olduğu gibi ramazanınızı rahatça kutlayabilirsiniz.

Boğaz Manzarası Eşliğinde Çamlıca’da İftar

2017 yılı Ramazan’ında olduğu gibi bu ramazan’da da müşterilerimizin özellikli tercihi serin ve huzurlu bir boğaz eşlikli iftar açmak isteyen tek kişilik veya toplu bir şekilde grup iftarı yapmak isteyen tüm müslüman kardeşlerimizi çamlıca’nın en iyi restaurantı olan Mavera Restaurant‘a bekliyoruz.

2018 yılı ramazan ayı boyunca iftar saatinde geçerlidir. Bir sonraki yıl iftar menüsünde gerçekleşecek olan değişiklikler nedeniyle fiyatlar da değişmeler olabilmektedir.

Standart menülerde olan hurmlar, zeytinler, iftariyelikler dahası daha bir çok çeşit imkanı ile de firmamız kalite noktasında artık kendisini aşmış bulunmaktadır. Çamlıca iftar denildiğinde akla gelen markanız bizler size daha iyi bir sunum adına elimizden geleni yapmaktayız.

Bu tarihi mekanda farklı damak tatlarına hitap eden menülerin dışında, yaklaşık 1000 kişiye kadar, farklı büyüklükteki gruplar için değişik ebatlarda tasarlanmış ve gün ışığı alan toplantı salonlarında; iş yemekleri, eğitim seminerleri, kına geceleri,ve çeşitli eğlencelere ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu mekan hayatınıza huzurlu bir soluk getirmeyi hedefliyor. Bu nedenle çamlıca denildiğinde akla gelen marka mavera restaurant ‘ın bu eşsiz özelliklerinden sizler  de neden faydalanmayasınız.

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!