çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Çamlıca İftar Fırsatları

Çamlıca iftar mekanları ile ilgili aramalara göz attığınızda özellikle çamlıca iftar yerleri aramasının sıklıkla vatandaşlarımız tarafından arandığına şahit olursunuz. Bunun bir çok nedenleri olmasıyla birlike özellikle eşsiz boğaz manzarası çamlıcayı diğer noktalardan ayıran bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çamlıca tepesi iftar mekanları arasında ismini sıklıkla da duyduğumuz ve bu hususlar uzun yıllar boğaz manzarasına karşı kurulu ferah ve nezih bir mekan olan mavera restaurant 2018 yılı ramazan ayında da sizlere özel iftar menüsü ile bu yıl da beklenilenin çok üzerinde hizmet sunmaktadır. Mavera çamlıca özellikle diğer aylarda da çamlıca tepesi cafeleri arasında farklı bir yeri olması nedeniyle de mekanımıza farklı bir hava katmaktadır.

Çamlıca İftar Fırsatları için acele ederek hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın ve bu yıl ramazanınıza farklı bir hava katınız.

Çamlıca restaurantlar olarak hem sahur da hem de iftarda ramazanı sizlere çok farklı nezih ve huzur dolu ortamı mis gibi kokulu bahçesiyle de bu ramazan ayında da farklı kılmaktadır. Diğer bir hususlardan olan Ramazan’da Gidilebilecek En İyi Restoran hangisi sorusu da sorulsa direkt olarak akla gelecek yer mavera olacaktır hiç şüphesiz. Bu nedenle çamlıca ramazan iftar menüsü konusunda olsun isterseniz çamlıca ramazan iftarı noktasında başka bir mekan aramadan direkt olarak bireysel veyahut guruplar şeklinde tercih edeceğiniz nadir mekanlardandır.

Gelin bu yılın eşsiz boğaz manzarası karşısında sizlerde diğer ramazan aylarında olduğu gibi sınırsız çay ve içecek birbirinden lezzetli iftar menüsü ile de rakiplerinden farklı olan burayı tercih ederek size özel bir gün yaşamanıza destek olunuz.

Yorum Yok

  1. admin 24 Mayıs 2018
  2. Anonim 3 Haziran 2018

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!