çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Çamlıca İftar Mekanları

Çamlıca İftar Mekanları denilince akla gelen firmamız her yıl Ramazan’da olduğu gibi buyıl da eşsiz boğaz manzarası eşliğinde sizlere iftar fırsatı sunmaktadır. Lezzetli yemekleri ile ağzınızı tadlandırırken çay ve diğer içecekleri ile de içinizdeki harareti almaktadır.

Çamlıca İftar Mekanları arasında en başta olan mavera restaurant Geleneksel Türk mutfağını, modern sunumuyla birleştirerek müdavimlerine sunan İftar , yaz sıcağında iftarını açmak isteyenlere ferah bir bahçe seçeneği de sunuyor. İftar menüsünde, iftariyeliklerden ara sıcaklara, Çamlıca spesyallerinden özel ramazan tatlılarına aradığınız tüm lezzetleri bulabilirsiniz.

Çamlıca İftar Mekanları arasında eşsiz manzarası ve leziz yemekleri ile siz değerli müşterilerimizi de aramızdan görmekten büyük mutluluk duyarız.

Mekanımızın en önemli özelliklerinden bir tanesi olan iftar için özel aracınızla geldiğinizde de arabanıza park sorunu yaşamadan park edebileceğiniz alanlarımızın olmasıdır. Bunu istanbul gibi kalabalık şehrimizde yaşayanlar çok iyi bilirler ki bir lokasyona gittiğinizde en önemli sorunların başında yer alabilmektedir. Diğer bir konu ise en önemli özelliği çocuk oyun odalarının olması. Böylece siz iftarınızı açarken, çocuklarınız da oyun oynayama devam edebilirler.

Böylece hem neşenizi hem de o gün boyu yorgunluğunuzu üzerinizden alacak çamlıca iftar mekanları arasında en doğru tercih ister grup şeklinde ister bireysel olarak geleceğiniz mavera restaurant olacaktır. Gelin bu ramazan iftarınızı çamlıca tepesinde açmak için en doğru tercihi yaparak 0216 318 3161 rezervasyon numaramızla bizlere ulaşın. Mekanımız nezih, püfür püfür esen oksijen deposu olarak Çamlıca’da hizmet vermeye devam ederek Çamlıca’nın en büyük iftar restoranlarındandır.

Lezzetli menüsü, nezih ve sıcak ortamını yıllardır koruyan Çamlıca İftar Mekanları’nın ramazan ayına özel iftar menüsünü mutlaka tatmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yok

  1. admin 9 Mayıs 2018
  2. Anonim 12 Mayıs 2018
  3. Anonim 22 Mayıs 2018
  4. Anonim 1 Haziran 2018
  5. Anonim 3 Haziran 2018

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!