çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Çamlıca İftar Menüsü 2019

Çamlıca İftar Menüsü 2019 yılı bir başka güzel geçmesi açısından firmamız olarak siz değerli misafirlerimize bu yıl da Ramazan İftar programını Çamlıca tepesinin eşsiz manzarası, huzuru, ve ferah alanında değerlendirmek isteyenleriniz için ideal bir ortam sunduk.

Çamlıca İftar Menüsü için farklı noktaları tabiki değerlendirmek mümkün iken bizler size boğazın o muhteşem ötesi iyonları ve oksijenin buluşarak akşam serinliğinin de içimizi ferahlatmasının yanında en güzel yemekleri bir araya getirerek sizlere sunan Mavera Restaurant olarak sizleri 2019 yılı ramazan iftar programlarına davet ediyoruz.

Çamlıca Ramazan İftar Menüsü dilediğiniz menüyü seçebilirken katılım olarak ise dilerseniz tek kişilik dilerseniz çamlıca grup iftar yemeği şeklinde de bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi siz değerli müşterilerimizi için hazırlamış olduğumuz bu eşsiz güzellikteki mekanı birazda kelimelerle ifade etmek gerekirse çamlıca ramazan iftar restaurantı denildiğinde; nezih aile ortamı, kaliteli hizmet ve hijyenik çalışma şartlarıyla Ramazan kültürüne özgü çeşitliliğimizle fark yarattığımızı tüm İstanbul bilmektedir desek çok olmasa gerek…

Not: Çamlıca iftarı için mekanımıza aracıyla gelenler için vale hizmetimizin olduğunu araçlarınızı park ederken nereye çeksem diye dert etmenize gerek kalmadan iftarın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mavera Restaurant ayrıcalığıyla, şık bir atmosferde tecrübeli şeflerin ellerinden çıkmış olan seçkin lezzetleri deneyimlediğiniz bir iftar için Mavera’yı tercih edebilirsiniz. Şık sunumlarıyla önce gözlerinize, tatlarıyla da damaklarınıza bayram yaşatacak yemekleriyle Çamlıca İftarı, İstanbul’un en özel restoranları arasında yerini almayı başarıyor.

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!