çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Çamlıca İftar Menüsü 2018

Çamlıca İftar Menüsü 2018 için siz değerli misafirlerimize bu yıl ramazan programını çamlıca’da değerlendirmek isteyenleriniz için aşağıda yayınlayacağımız iftar programımızı inceleyerek eşsiz lezzetteki yemeklerimizden tatma fırsatı bulacaksınız.

Çamlıca İftar Menüsü için bulabileceğiniz en güzel yemekleri bir araya getirerek sizlere sunan Mavera Restaurant olarak dilerseniz tek kişilik dilerseniz çamlıca grup iftar yemeği şeklinde de bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Önceki Ramazanlarda olduğu gibi bu 2018 yılı için de oluşturduğumuz nezih aile ortamı, kaliteli hizmet ve hijyenik çalışma şartlarıyla Ramazan kültürüne özgü çeşitliliğimizle fark yaratıyoruz. Ancak siz değerli müşterilerimize ayrıca mekanımıza aracıyla gelenler için vale hizmetimizin olduğunu araçlarınızı park ederken nereye çeksem diye dert etmenize gerek kalmadan iftarın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mavera Restaurant ayrıcalığıyla, şık bir atmosferde tecrübeli şeflerin ellerinden çıkmış olan seçkin lezzetleri deneyimlediğiniz bir iftar için Mavera’yı tercih edebilirsiniz. Şık sunumlarıyla önce gözlerinize, tatlarıyla da damaklarınıza bayram yaşatacak yemekleriyle Çamlıca İftarı, İstanbul’un en özel restoranları arasında yerini almayı başarıyor.

çamlıca iftar menüsü

çamlıca iftar menüsü

Gelin siz değerli dostlarımıza da 2018 yılı ramazan iftarı için çamlıca ‘da ağırlayarak daha önce yaşamadığınız güzellikle boğaz manzarası eşliğinde ramazan iftarı imkanı yaşatalım. Çamlıca iftarı, çamlıca ramazan etkinliği, çamlıca restaurant ramazan, çamlıca tepesi iftar programı, çamlıcada iftar, çamlıcada ramazan, çamlıcada ramazan için cafe, iftarda çamlıca, ramazan iftar çamlıca, konularında da arama yaptığınızda firmamızın eşsiz kalitedeki lezzetleri hakkında bir çok görsel bulabilirsiniz.

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!