çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Çamlıca İftar Yerleri

Çamlıca İftar Yerleri, İstanbul’un Anadolu(Asya) yakasındaki ilçelerinden Üsküdar’daki yüksek bir tepenin üzerinde yer almaktadır. İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi’nin panoramik manzarası eşsiz, serin, ferah, mis kokulu havasıyla eşsiz bir seyir ile boğaz seyredilebilir. İstanbul sakinleri şehrin manzarasını, bilhassa günbatımını, seyretme zevkini yaşamak için Çamlıca Mavera Cafe & Restaurant sıklıkla tercih ediyorlar.

Büyük Çamlıca Tepesi’nde Mavera Cafe & Restaurant, köşkleri, çeşmeleri, çay bahçeleri, tarihi anıt ağaçları, restoranları, yürüyüş parkurları, rengarenk çiçekleri, muhteşem bitki örtüsü, temiz ve güler yüzlü personeli ile hizmet veriyor.

Doğal manzarasının yanı sıra üstelik boğaza ve köprüye 5 dakika mesafede oluşuyla müşterilerinin ulaşım noktasında sorun yaşatmamaktadır. Çamlıca iftar yerleri arasında en kaliteli ve her detayı ile tamamen müşterilerinin huzurunu düşünmüş olmasıyla da Çamlıca Ramazan İftarı düşünneler için ideal bir mekan.

 Çamlıca İftar Yerleri 2018 yılında da önceki yıllarda olduğu gibi toplantı iftar programları, kutlama iftar programları için toplu iftarlar için de konsept çalışmalarıyla da imkanlar tanımaktadır. Doğal serinliğiy ve açık ve kapalı alanlarında iftar imkanı ile de dilediğiniz yerde program yapabilirsiniz. Eğer çamlıca iftar menüsü nedir diye merak edenler için ise üst taraftaki menüde bulunan sayfamıza bakarak bilgi edinebilir beğenilerinize ulaştığında ise hemen çamlıca iftar iletişim menümüzden de rezervasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!