çamlıca ramazan iftarı tıkla ara Çamlıca İftar Whatsapp

Çamlıca Ramazan İftarı 2018

Çamlıca’da Gidilebilecek En İyi mekanlar arasında yer alan Mavera Restaurant olarak 2018 yılı Ramazan İftarı içinde siz değerli müşterilerimizi mekanımıza bekliyoruz.

Eşsiz boğaz manzarası karşısında sizlere iftar anında huzur ve sukunet hissetirecek ortamıyla da çamlıca’da ramazan iftarı yapacaklar için eşsiz bir seçenek sunmaktadır. Çamlıca Ramazan İftarı için başka bir mekana bakmadan hemen müşteri temsilcilerimizi arayarak iftar için yer ayırabilirsiniz.

Çamlıca Ramazan İftarı 2018 yılı içinde müşterilerimize birbirinden lezzetli yemekleriyle de ister bireysel isterseniz toplu grup iftar yemekleri şeklinde talep ederek eş, dostlarınızla da güzelce vakit geçirebilmeniz mümkündür.

Çamlıca’nın en güzel iftar mekanı olan, boğaz manzarası karşısında iftarınızı açmak isteyenler ister ailenizle, eş, dost ile iftar açmak isterseniz Mavera Restaurat sizlere unutulmayacak güzellikler sunacaktır. Çocuklarınızla birlikte rahat edebileceğiniz Çamlıca Restaurantımızda zengin menüsü denenmeye değer. Araçlarınızı da kolayca park edebileceğiniz otoparkımızla da mekana geldiğinizde aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan kolayca park alanı bulabileceksiniz.

Gelin 2018 yılı Ramazan İftar Mekanları arasında eşsiz bir yeri olan ve bulunduğu lokasyonu ile de boğazı kucaklayan konumuyla artık sizler için son hazırlıklarınıda tamamlaşmış bulunmaktadır. Sizler mekanımızı daha önce mutlaka nargile noktasında duymuş olsanız da her ramazan farklı etkinlikleri ile de özel olarak sizlere keyifli anlar sunmaktadır. İşte bu nedenle firmamız ile sağlıklı bir şekilde ve huzur dolu anlara ulaşmak dileğiyle hemen arama yaparak sizlere yardımcı olalım.

Yorum Yazın

Call Now ButtonRezervasyon İçin - Tıkla Ara.!